MENÜ

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite Hedeflerimiz:
Müşteri istek ve beklentilerini en doğru şekilde tespit ve analiz ederek müşteri memnuniyetini arttırmak ve kalite taleplerini gerçekleştirmek, kalite yönetim sisteminin etkinliğini ve sürekli iyileştirilmesini sağlamak, ulusal ve uluslararası ilgili standartlara uymak, tedarikçilerimizin ürün ve hizmet kalitesini arttırmak amaçlı işbirliği yapmak, çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak.

Kalite İlkelerimiz:
Çalışmalarımızda, müşterilerimizin ihtiyaç, beklenti ve çıkarlarını asıl kriter olarak alırız. Çalışanlarımızı, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak üzere sürekli eğitiriz. Kaliteyi "Toplam Kalite" ve "Sürekli Gelişim" felsefesi olarak benimseriz.

Çevre Politikamız:
Üretim süreçlerini çevreye, insan sağlığına zarar ve doğal kaynak tüketimini azaltan yöntem ve teknolojiler ile gerçekleştirmek, üretim ve diğer hizmetlerde verimliliğe olabildiğince dikkat ederek enerji ve hammadde kullanımı konularında tasarruf yapmak. Her türlü atık azaltımı, geri kazanma ve yeniden kullanma ilkeleri doğrultusunda çalışmalar yapmak, çalışanlarımızı, müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi çevre konusunda bilinçlendirmek.

GALERİ

PROFSAN

PROFSAN

PROFSAN

PROFSAN

PROFSAN

PROFSAN

PROFSAN

PROFSAN

PROFSAN

PROFSAN

PROFSAN