MENÜ

HAKKIMIZDA

Ocak 2005 ten itibaren üretim faaliyetine devam eden Profsan boru olarak misyonumuz, müşterilere değer yaratacak üstün nitelikli ürün, hizmet ve iş çözümleri sunan, başarıları, müşteri bağlılığı, ürün özellikleri ile örnek gösterilen bir kuruluş olmaktır.

Bu misyonu üstün vasıflı kişilerin üstün performans gösterebileceği , gelişen ve kendini yenileyen, verimliliğe ve müşterisine odaklı, dünyaya açık, güvenilen bir kurum yaratarak başaracağımızın bilincinde olan bizler müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak başarılı işlere imza atmaktayız.

Firmamıza ait, Zonguldak'a 25 km mesafede, Bakacakkadı mevkiinde, 26.000m2 alan üzerine kurulu 3.500m2 kapalı alana sahip yıllık 24.000 TON/YIL  üretim kapasitesi olan bir boru çekme ve dilme hattımız bulunmaktadır. DIN 2394 TS EN 10305-3 Kalite standartlarında dikişli boru-profil isteğinize göre iç çapak alma işlemi, özel ebat ve boylarda üretim yapmaktayız. Üretim faaliyetlerimizi yurt içi ve yurt dışı ağırlıklı sürdürmekteyiz.

Mobilya, ısı, inşaat, su boruları ve otomotiv sektörüne yönelik üretim faaliyetlerine devam eden Profsan Boru; Ø 12 mm' den Ø76 mm' e kadar boru  ve profil 4MM e kadar kalınlıklarında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Kalite Hedefimiz:
Müşteri istek ve beklentilerini en doğru şekilde tespit ve analiz ederek müşteri memnuniyetini arttırmak ve kalite taleplerini gerçekleştirmek, kalite yönetim sisteminin etkinliğini ve sürekli iyileştirilmesini sağlamak, ulusal ve uluslararası ilgili standartlara uymak, tedarikçilerimizin ürün ve hizmet kalitesini arttırmak amaçlı işbirliği yapmak, çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamaktır.

Çevre Politikamız:
Üretim süreçlerini çevreye, insan sağlığına zarar ve doğal kaynak tüketimini azaltan yöntem ve teknolojiler ile gerçekleştirmek, üretim ve diğer hizmetlerde verimliliğe olabildiğince dikkat ederek enerji ve hammadde kullanımı konularında tasarruf yapmak. Her türlü atık azaltımı, geri kazanma ve yeniden kullanma ilkeleri doğrultusunda çalışmalar yapmak, çalışanlarımızı, müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi çevre konusunda bilinçlendirmektir.

Kalite İlkemiz:
Çalışmalarımızda, müşterilerimizin ihtiyaç, beklenti ve çıkarlarını asıl kriter olarak alırız. Çalışanlarımızı, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak üzere sürekli eğitiriz. Kaliteyi "Toplam Kalite" ve "Sürekli Gelişim" felsefesi olarak benimseriz.

GALERİ

PROFSAN

PROFSAN

PROFSAN

PROFSAN

PROFSAN

PROFSAN

PROFSAN

PROFSAN

PROFSAN

PROFSAN

PROFSAN